EtiketeAtentat

Bota

Parisi në alarm, vritet një polic

LAJM I FUNDIT: Raportohet per nje polic te vrare dhe nje i plagosur prane bulevardit Champs Elysees ne Paris. Atentatori rezulton gjithashtu te jete vrare. Per...