EtiketeBanka Boterore

Opinion

Petro-Dollarit po i vjen fundi!

Gezim Selmani Ne prag te luftes te dyte boterore, te gjitha vendet evropiane dhe shume vende te tjera jo evropiane qe i trembeshin pushtimit te vendit te tyre...