EtiketeBerisha

Opinion Shqiperia

Pse ka krizë politike?

/Redi Muçi/ Le ta themi hapur: nuk ka krizë politike sepse Shqipëria u kanabizua dhe u kthye në ‘narkoshtet’. Nuk ka krizë sepse Edi Rama i ka kapur tashmë të...

Shqiperia

Viti i Skenderbuçeve te Spiropalit

Ish kryeministri Sali Berisha e cilëson vitin e Skëndërbet të miratuar nga qeveria Rama si vitin e drogës dhe krimit dhe te Skenderbuçeve te Spiropalit. Përmes...

Opinion

Mos e kryqëzoni Ramën në Jeruzalem

nga Andi Bushati. Gabimi më i madh i të gjithë kundërshtarëve të Ramës është se pretendojnë se ai çdo gjë e ka bërë gabim. Kjo ka ndodhur edhe këtë herë. Një...

Shqiperia

Çfarë fshihet pas sherrit Fuga-Çili

Një status i Sali Berishës në Facebook, për një reklamë të diskutueshme të Universitetit Europian të Tiranës, ka shërbyer për një hapur një etapë të re , të...

OPINIONE