Etiketeopozitë

Opinion

Mos i falni se e dijnë çka bajnë…!

Është epike thirrja e Krishtit “Fali Zot se s’dijne çka bajnë” me të cilën kërkoi faljen e turmës që e linçoi vetëm e vetëm për të shpetuar hajdutin Baraba...

Shqiperia

Lubonja për Rama 2

I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në ‘News24’, analisti Fatos Lubonja ka bërë një përmbledhje për situatën politike dhe kabinetin qeveritar ‘Rama 2’. Lubonja tha...

Shqiperia

Fuga: Nuk keni ujë? Pini coca cola!

Akademiku Artan Fuga, ka kritikuar nëpërmjet një statusi në Facebook, rritjen e çmimit të ujit, duke sulmuar disa faktorë për këtë vendim. Sipas tij, shkalla...

OPINIONE