EtiketeProtesta

Shqiperia

Rama pritet me protesta në Sarandë

Qytetarë dhe mbështetës të opozitës e kanë pritur me protesta kryeministrin Edi Rama në Sarandë. Me pankarta në duar dhe me thirrjet “Rama Ik”, qytetarët kanë...

Opinion

21 Janari im…

Protesta paqesore e 21 Janarit kishte mbi 1 ore qe kishte nisur. Protestuesit e opozites se atehershme me lule ne duar kerkonin largimin e qeverise Berisha per...

Shqiperia Sociale

Protesta e Opozitës

Është zhvilluar protesta e tretë kombëtare e opozitës së bashkuar me protestues të shumtë që janë grumbulluar përpara Kryeministrisë. Banorët e Astirit kanë...

Rajoni

Vazhdojnë protestat masive në Serbi

Mijëra protestues marshuan në rrugët e Beogradit, të shtunën mbrëma, një javë pas hyrjes në ndërtesën e televizionit në protestat, sipas tyre, kundër...

OPINIONE