EtiketeViktor Orban

Bota

Die Zeit: Po vjen Europa e zhurmës

Matteo Salvini, Viktor Orban, Marine Le Pen dhe Alexander Gauland i AFD në Gjermani, të gjithë këta duan një Europë tjetër. Por me çfarë do të ngjasojë kjo...