U qëllua nga një makinë me targa të huaja, vritet 41-vjeçari në Vlorë

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar pak minuta më parë në Vlorë dhe raportohet për një viktimë. Sipas të dhënave të para, i vrarë ka mbetur 41-vjeçari Laert Keka.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Kishës Ortodokse dhe policia pritet të japë detaje të reja nga ngjarja e rëndë, ku ndaj të riut është qëlluar me breshëri nga një makinë me targa të huaja./tpz

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne