Zjarr në urgjencën e QSUT, të sëmurët transportohen me ambulancë në Sanatorium

Një zjarr është raportuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në ambientet urgjencës në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Terezë” në Tiranë.

Mësohet se të sëmurët janë transportuar me ambulancë në Spitalin e Sanatoriumit në Sauk.

Ndërkohë nuk dihen ende rrethanat e rënies së zjarrit, policia dhe grupi hetimor po punon për të zbardhur shkakun./tpz

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne