ArkivaJuly 2020

Shqiperia

Sot 99 raste të reja me koronavirus

Vazhdon rritja e rasteve të reja me koronavirus në gjithë vendin, shtrimet në Infektiv, rëndimi i gjendjes së pacientëve dhe humbjet e jetëve. Testimi i bërë...

Opinion

Odisejada e Koronës

Nga  Av. Faik MIFTARI Para ca netësh në një kanal televiziv të Kosovës  rastisa të dëgjoja intervistën  e zyrtares së Organizatës Botërore të Shëndetësisë(OBSH...

Opinion

Një hap më larg se Saddam Hussein!

Nga Atefeh Nadalian Regjimi i Saddam Huseinit vlerësohej gjerësisht si përkrahësi i vetëm shtetëror i Organizatës së Muxhahedinëve Khalq (MEK, Kulti Rajavi)...