August 23, 2023

Izraeli sulmon serish Sirine.

Avionët luftarak të Izraelit të martën në mëngjes sulmuan serish disa vende pranë aeroportit ndërkombëtar të Damaskut dhe pas kësaj sistemet mbrojtëse të ushtrisë siriane

Read More