Edi Rama injorohet ne Athine, Stamboll dhe Prishtine: por amerikanet e mbeshtesin kunder Shqiperise

Ne videon me siper Olsi dhe historiani Xhafer Sadiku diskutojne:

– Arrogancen e regjimit te Edi Rames kunder fqinjeve ne Ballkan. Konfliktin e Rames me Greqine, Kosoven dhe Turqine

– Mbeshtetjen amerikane ndaj regjimit antipopullor te Rilindjes

– Mbështetja e Perëndimit për mafien komunisto-jakobine e cila po boshatis vendin dhe po shkatërron Shqipërinë.

– Grupet e vlleheve – dhe shqiptareve muslimane qe ndihmojne Ramen dhe sesi Greqi ka qene mbeshtetese e ardhjes ne pushtet te grupit te Rames dhe sesi Rama i ka dale Athines jashte kontrollit.

– Aleancimi i regjimit te Edi Rames me kriminele nderkombetare sikur Tony Blair, George Soros, zionistet nderkombetar dhe mbeshtetja qe regjimi i Rames i jep muxhahedineve iraniane, gylenisteve etj.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne