Perandoria anglo-zioniste sulmon Jemenin: Afrika e Jugut padit Izraelin per gjenocid ne Hage

Ne videon me siper Olsi dhe Frymezimi analizojne:
1. Agresionin anglo-amerikan ndaj Jemenit per hesap te Izraelit
2. Rolit e Ansar Allahut ne mbeshtetje te luftes ne Palestine
3. Embargon e Jemenit kunder Izraelit dhe deshperimin anglo-amerikan per te shpetuar Izraelin
4. Origjinen cifute te Muhamed bin Selmanit, princit te kurores se Arabise Saudite
5. Luften e Boshtit te Rezistences kunder gjenocidit izraelit
6. Luften e Bashkim Lamnices dhe policise se antiterrorit kunder muslimaneve shqiptare qe jane me Palestinen kunder Izraelit.
7. Lidhjet historike te shqiptareve me Jemenin dhe mbrojtjen e tyre te Jemenit nga pushtimi britanik.
8. Pse Zenel Gjoleka vrau pashain shqiptar te Janines i cili nuk i kishte dhene rrogen per luften ne Jemen.
9. A po mundohet lobi izraelit te zhduki Lloyd Austinin, ministrin e mbrojtjes se SHBA?
10. Kush jane arabet dhe jemenasit e Shqiperise.
11. Pse Afrika e Jugut ka paditur Izraelin per gjenocid ne Gjykaten Nderkombetare te Drejtesise ne Hage etj.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne