Protesta e opozitës, socialistët i shmangen përplasjeve, shkojnë më herët në sallën e Kuvendit

Deputetët e PS kanë shkuar më herët se zakonisht sot në sallën e Kuvendit, duke marrë shkas nga protesta e opozitës që pritet të nisë pas pak.

Ligjvënësit socialistë janë parë duke u futur në sallën e seancave plenare në orën 08:30, ndërkohë Nikolla mbërriti më herët.

Kujtojmë që protesta ka filluar dhe mijëra persona janë mbledhur para parlamentit për të protestuar kundër qeverisë Rama që sipas protestuesëve e ka kthyer vendin në diktaturë./gazetaimpakt

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne