Sulmi terrorist ne Moske: a qendron NATO pas ISIS-Khorasanit?

Ne videon me siper Olsi dhe Frymezim Dauti analizojne ne NTV sulmin me te fundem ne Moske. Kush qendron pas sulmit terrorist dhe pse NATO, SHBA dhe Ukraina kane interes te destabilizojne Rusine me sulme terroriste.

 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne