EtiketeArabi Saudite

Opinion

Lufta kundër Katarit

Olsi Jazexhi Embargoja që diktatura e Arabisë Saudite dhe satelitët e saj të Bahreinit, Emirateve Arabe, Maldivet dhe Mauritania, sëbashku me diktaturën e...

Bota Opinion

Udhёtari i rrezikshёm komercial

DW Nё udhёtimin e tij tё parё jashtё vendit Presidenti i SHBA-sё Trump i shpёrfilli aleatёt nё Europё dhe lejoi autokratёt t’i servileshin. Kjo zgjon...

OPINIONE

INTERVISTA