Etiketeerion veliaj

Shqiperia

Kllouni i Baldushkut!

Degradimit të Republikës nuk kishte si t’i mungonte loloja i sistemit që shfaqjen e radhës e dha nga Baldushku.  Erion Veliaj, që në rolin e shejtan-budallait...

Shqiperia

Manual/ Si të dallosh Veliatorin…

Faqja e njohur në rrjetet sociale “Lolita” përmes një postimi të fundit ka ironizuar kryebashkiakun e Tiranës, Erjon Veliaj, dhe fansat e tij. “Veliator, fans...

Opinion

Islamofobi racist Erion Veliaj!

Nga Gezim Selmani Sot po lexoja biografine personale te Kryetarit te Bashkise Tirane, Erion Veliaj, dhe aty me bene pershtypje disa paragrafe interesante nga...

Opinion

Sataniku Erion Veliaj!

Nga Gezim Selmani Simbas kryemasonit Albert Pike qe mbante graden 33-te te rritit masonic skocez, qe eshte lloozha me e madhe dhe e fuqishme ne bote: “Luciferi...

Shqiperia

Zgjedhjet në Komunitetin Mysliman

Më datë 2 mars do të organizohen zgjedhjet për kryetarin e ri të Komunitetit Mysliman të Shqipërisë. Kryetari aktual, Skënder Bruçaj, kërkon një mandat të dytë...

Shqiperia

Veliaj, racist dhe përçarës!

Deputeti demokrat, Agron Shehaj, me tone të ashpra ka kritikuar ashpër kryebashkiakun, Erion Veliaj. Përmes një postimi në “Facebook”, Shehaj shkruan se...

OPINIONE