Etiketeerion veliaj

Shqiperia

Manual/ Si të dallosh Veliatorin…

Faqja e njohur në rrjetet sociale “Lolita” përmes një postimi të fundit ka ironizuar kryebashkiakun e Tiranës, Erjon Veliaj, dhe fansat e tij. “Veliator, fans...

Opinion

Islamofobi racist Erion Veliaj!

Nga Gezim Selmani Sot po lexoja biografine personale te Kryetarit te Bashkise Tirane, Erion Veliaj, dhe aty me bene pershtypje disa paragrafe interesante nga...

Opinion

Sataniku Erion Veliaj!

Nga Gezim Selmani Simbas kryemasonit Albert Pike qe mbante graden 33-te te rritit masonic skocez, qe eshte lloozha me e madhe dhe e fuqishme ne bote: “Luciferi...

Shqiperia

Zgjedhjet në Komunitetin Mysliman

Më datë 2 mars do të organizohen zgjedhjet për kryetarin e ri të Komunitetit Mysliman të Shqipërisë. Kryetari aktual, Skënder Bruçaj, kërkon një mandat të dytë...

Shqiperia

Veliaj, racist dhe përçarës!

Deputeti demokrat, Agron Shehaj, me tone të ashpra ka kritikuar ashpër kryebashkiakun, Erion Veliaj. Përmes një postimi në “Facebook”, Shehaj shkruan se...

Opinion Shqiperia

Qeverimi i djathtë i Veliajt

/Alfred Bushi/ Para disa ditësh Këshilli Bashkiak i Tiranës diskutoi një projektvendim i cili përmban,ndër të tjera, një sërë rregullash sjelljeje të...

Opinion Shqiperia

Pac fatin e Erionka Velisë

GJERGJI THANASI Për të ilustruar titullin e shkrimit do t’i ofrojmë lexuesit dy foto të Erionkës në 2 kohë të ndryshme. Në foto e parë Erionka pak më shumë se...

OPINIONE

INTERVISTA