Etiketefamilje

Sociale

Vrasje e dyfishtë në Tiranë

Ditën e sotme, një burrë ka marrë armën dhe ka vrarë gruan e tij e më pas veten. Burime nga policia bëjnë me dije se krimi makabër ndodhi në zonën e njohur si...