EtiketeKurbin

Shqiperia

Katolikët djegin kishën në kurbin

Shënjestra e gabuar me fishekzjarre ka shkaktuar dëme në kishën ‘I Shëlbuemi’ në Zhejë, Kurbin. Gazetari i Report Tv, Julian Shota raporton s në orën 03:45 të...

Shqiperia

Kryqi që po merr jetët e të rinjve!

Një ditë më parë në Adriatik të Kurbinit, tre të rinj humbën jetën në një aksident tragjik. Por cili është ky vend, ku dhe më parë kanë humbur jetë njerëzish...

Shqiperia

Policia kap vrasësin mirditor

Policia kufitare e Rinasit i ka vënë prangat ditën e enjte një personi të rrezikshëm të shpallur në kërkim nga policia shqiptare prej vitit 2000. Ishin...