Etiketepolice

Bota

Vriten 44 policë indianë në Kashmir

Raportohet se 44 policë indianë mbetën të vrarë në Kashmir pas një sulmi vetëvrasës ndaj konvojit me të cilin po udhëtonin. Incidenti në rajonin e kontestuar...

Bota

Azilkërkuesit gjuajnë me gurë policinë

Shprehja e dhunshme e  pakënaqësisë së banorëve të qendrës për strehim të azilkërkuesve të rinj në Kriens të Lucernit ka bërë që të ndërhyjë policia e qytetit...

Shqiperia

Kur bën humor policash dhe Lali Eri

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, e ka nisur ditën e sotme me këngën “me të bardha, me të bardha veshur-o”. Veliaj ka zgjedhur pikërisht këtë...