ArkivaNovember 2017

Opinion

Sa po i kushton Bashës foto me Trump?

ANDI BUSHATI Nuk ka asnjë dyshim se Edi Rama i ka vënë në resht rilindasit e vet për të përdorur shumat marramendëse të paguara nga PD në ShBA, për të tërhequr...

Shqiperia

Motoristët patriotë bëhen bashkë

Nën moton “Rrugëtojmë nën një flamur”, motoristë nga Shqipëria dhe Kosova dhuruan dje një shfaqje për të gjithë të apasionuarit pas mjeteve sportive. Kreu i...