EtiketeBen Blushi

Shqiperia

Paralajmëron Blushi: sot bien…

Deputeti i LIBRA-s Ben Blushi, në një status në facebook ka paralajmëruar se sot bien, dërkurrcët, ngjalat dhe merlucët. “11 prill dita e enverucëve. Sot është...