Etiketepolici

Shqiperia

Dëme nga stuhia në Tiranë

Stuhia e filluar menjëherë në Tiranë para pak orësh ka shkaktuar dëme të shumta materiale. Rrëzime pemësh, thyerje degësh e bllokime rrugësh kanë qenë disa nga...

Sociale

Vrasje e dyfishtë në Tiranë

Ditën e sotme, një burrë ka marrë armën dhe ka vrarë gruan e tij e më pas veten. Burime nga policia bëjnë me dije se krimi makabër ndodhi në zonën e njohur si...

OPINIONE