Shqiperia Sociale

Vdes tragjikisht 52-vjeçari në vendin e punës, arrestohet administratori

Një 52-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në Kukës, në një gurore. Sipas policisë, 52-vjeçari me inicialet N.N, banues në Bicaj, ka qenë duke punuar në gurore, ku është aksidentuar për vdekje. Në lidhje me ngjarjen, policia vuri në pranga administratorin e firmës, 52-vjeçarin me inicialet G.B, dhe shoferin e fadromës, 62-vjeçarin me inicialet F.H. Nuk dihet ende se si ka ndodhur e gjithë ngjarja, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të saj.