Shqiperia

Aktori Gentian Zenelaj: Faleminderit Kukësi! I kisha humbur shpresat në këtë vend

Protesta e zhvilluar ditën e sotme në Kukës është shoqëruar me shumë komente nga persona të ndryshëm. Disa prej tyre shihen si komente plot shpresë, por ka dhe nga ato si i kryeministrit i cili nuk ngurroi të vëjë në dukje forcën e ligjin.

Aktori Gentian Zenelaj, njëherës dhe moderator i emisionit investigativë ‘Stop’, ka reaguar për protestën në Kukës duke e cilësuar si një protest shprese për ndryshim.

Postimi i aktorit:

OPINIONE