Besimtaret muslimane protestojne kundra KMSH gyleniste.

Në tubimin që u zhvillue dje përpara zyrave të KMSH, për denoncimin e manipulimit të zgjedhjeve dhe uzurpimit të institucionit nga gylenistët, të Premten ora 14:00 disa nga folësit ishin si me poshte.
1- Floriar Arapi, publicist
2- Fisnik Kruja, kryetari i Forumit Musliman të Shqipërisë
3- Hoxhë Sokol Kondakçiu, kryetar i Lidhjes së Hoxhallarëve të Shqipërisë
4- Hoxhë Merxhan Shehu

5- Hoxhë Justinian Topulli

Per me shume informacion ndiqni videon e meposhtme./Mexhlis

 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne