Shqiperia

E rëndë në Tiranë, 22 vjeçari pret damarët, humb jetën

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të dielë në Tiranë, ku një 22 vjeçar është gjetur i pajetë në banesë.

Sipas policisë ngjarja e rëndë ka ndodhur tek “Kodra e Priftit” në katin e dytë të banesës së tij, është gjetur nga familjarët pa shenja jete shtetasi A.M., 22 vjeç.

Dyshohet se në kushte të rënda psikologjike, i riu ka dëmtuar veten duke prerë damarët e duarve.

Njoftimi i policisë:

Më datë 13.09.2020, rreth orës 08:18, tek “Kodra e Priftit” në katin e dytë të banesës së tij, është gjetur nga familjarët pa shenja jete shtetasi A.M., 22 vjeç, ku dyshohet se i ndodhur në kushte të rënda psikologjike ka dëmtuar veten duke prerë damarët e duarve, e për pasojë ka ndërruar jetë ( e konfirmuar nga ekipi mjekësor).

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./tpz

OPINIONE