Shqiperia

I hedhin benzinë dhe i vënë flakën makinës së policit rrugor

Një makinë në pronësi të një punonjës policie është djegur.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme, ndërsa sipas policisë makina është lagur me benzinë dhe më pas i është vënë flaka.

Ngjarja ka ndodhur në Ishull-Lezhë, pranë autostradës. Mjeti është në pronësi të një punonjësi të policisë rrugore në Policinë e Mirditës me inicialet A. T.

OPINIONE

INTERVISTA