Shqiperia

Përfundon takimi në Presidencë, çfarë u diskutua në 25 minuta mes Bashës e Metës

Takimi mes Lulzim Bashës dhe Ilir Metës ka përfunduar.
25 minuta ka zgjatur ky takim mes liderit të opozitës dhe Presidentit të Republikës. Nuk dihet ende se për çfarë është diskutuar. Mësohet se kryedemokrati më pas është larguar në drejtim të selisë blu.