Shqiperia

Shkëlzen Berisha sulmon Ramën: Trafikantët që po na lënë jashtë BE, na premtojnë bashkim me Kosovën

Deklaratat e bëra nga kryeministri Edi Rama sot në Kosovë dhe qëndrimi i prerë dhe kritik nga Serbisë por edhe BE-së ashtu si edhe marrëveshjet që çojnë drejt bashkimit në kufijtë e tyre Shqipërinë dhe Kosovën kanë ngjallur reagime të shumta në vend.

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit është një prej tyre.

Ai bën ironi me premtimet e Ramës për bashkim me Kosovën.

“Trafikantët që po na lënë jashtë BE, na premtojnë bashkim me Kosovën ??”, shkruan Shkëlzen Berisha.