Sonte në mbrëmje rikthehen emocionet e Champions Leagues

8 skuadrat më të mira të ligës së kampionëve do të përballen sonte në mbrëmje në katër derby, rrënqethës dhe emocioues për të siguruar një biletë në gjysëmfinale.

Sfida më interesante pa dyshim është përballja në Torino mes Juventusi dhe Barcelonës, ndërsa po në të njëjtin orar do të luhet edhe ndeshja Borussia Dortmund – Monaco.

Këto janë vetëm ndeshjet e para ndërsa ato të kthimit do të luhen më 19 prill.

Gazeta Impakt

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne