“S’u ngopët duke vjedhur, të zëntë buka e popullit”, Rama i kthehet qytetares: Të paska ikur…

Pavarësisht axhendës politike, kryeministri Edi Rama gjen kohën edhe për rrjetet sociale, ku në të shumtën e rasteve edhe bashkëbisedon me ndjekësit.
Një nga komentuesit i shkruan Ramës se qeveritarët vjedhin dhe tërheqin zvarre popullin e varfër. Por i menjëhershëm ka qenë reagimi i Ramës i cili i shkruan të mos rrijë gjatë në çadër se i ikën ajri i trurit.

Komentuesja: su ngopet duke vene ne loje kete vend me popull qe hiqet zvarre duke u tallur te zent buka e popullit dhe varferia qe po shkon ne pa mbarim por ske shpirt je si

Replika e Ramës: Natasha nuk rrihet kaq gjate ne Cader se te iken ajri i trurit

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne