Video/ Rama tek emisioni i Ylli Rakipit: Ik o mos na ça b***ën

Përballja e kryeministrit Edi Rama me gazetarin Ylli Rakipi në emisionin “Të paekspozuarit”, ka qenë një përballje e fortë jo vetëm gjatë transmetimit por edhe gjatë ndërprerjeve publiitare. Një video e shpërndarë nga faqja në Facebook “Lolita”, tregon debatin mes Rakipllarit dhe Ramës. Rama i kërkon me ngulm që t’i japë më shumë kohë për të dhënë përgjigjet e tij.

Në një moment Rakipi pyet një prej bashkëpunëtorëve të tij te regjia se si duket emisioni. Ai i thotë: “Shumë mirë”. Rama i kundërpërgjigjet me fjalët:’…ik mos na çaj b*thën…”, ndërsa më pas ndez një cigare.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne