“35 tradhti në 4 vite, myslimani i vërtetë nuk bën kështu”, e dashura pendohet për Mërgim Mavrajn

Në vitin e shkuar është përfolur shumë për ndarjen e Mërgim Mavrajt me të dashurën e tij gjermane, Lisa.

Kjo e fundit nëpërmjet një postimi në “Instagram”, shkruante një dedikim për mbrojtësin e Kombëtares: “Një tradhtar, mbetet një tradhtar. Në 4 vite, 35 tradhti, asnjë mysliman kështu”, ka shkruar ajo.

Megjithatë kjo situatë e vështirë mes tyre duket se është tejkaluar dhe Lisa është rikthyer me futbollistin e kombëtares shqiptare, Mërgim Mavrajn.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne