Shqiperia

Akuzat për Vettingun, Rama: Procesi vijon me sukses, opozita hidhet përpjetë pas çdo goditjeje

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish në rrjetet sociale këtë të shtunë për procesin e vetingut, duke u shprehur se procesi vazhdon dhe se opozita hidhet përpjetë pas çdo goditje.

Burimi: FB