Ambasadori Amerikan dhe ish-ambasadori takohen me Lulzim Bashën

Ambasadori Amerikan në vendin tonë Donald Lu dhe ish-ambasadori Aleksandër Arvizu janë pritur sot në selinë e Partisë Demokratike nga kreu i kësaj partie Lulzim Basha.

Takimi i nisur para orës 10:00 të paradites së sotme përfundoi rreth orës 10:55 minuta.

As Donald Lu as Basha nuk kanë thënë një prononcim për median ndërsa pas pak Basha pritet t’i drejtohet mbështetësve të tij në çadrën e opozitës.

Gazeta Impakt

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne