Shqiperia

Denoncimi te Berisha: Tempulli prej ari në shtëpinë e Gjiknurit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë disa foto nga shtëpia e ministrit të Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri dhe tempullit prej floriri për gurunë, Paramahamsa Vishwandanda.

Teksa publikon fotot, ish-kryeministri ndan edhe mesazhin nga qytetari dixhital, i cili shkruan se Gjiknuri jo vetëm e ka mbuluar shtëpinë me flori, por ka filluar të përdorë edhe make up.

Postimi i Berishës

Shtepia e Gjiknur Hajdutit e lare ne flori si tempull!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital! sb

Miremengjes z.Berisha,

Duke te uruar festa te Gezuara ne kete fund viti po te nise fotot e shtepise se Gjiknureve ne te Tirane , po ta le pa koment.E ka mbuluar me flori si tempull. Vet Gjiknuri esht transformuar po ta vesh re ka filluar te perdor rimel dhe pudroset anonim te lutem.