Shqiperia

FOTOLAJM/ Zbulohet i dashuri i djalit të Xhorxh Soros

Përtej emrit të madh të babait Alex Soros është një djalosh që shijon shoqërinë dhe intimitetin me partnerin e tij gjatë një darke me miqtë ashtu siç duket në këtë foto.

Kjo me sa duket shpjegon dhe financimin që babai i tij bën për përhapjen e vlerave dhe të drejtave të LGBT në mbarë botën.

Kujtojmë, se Alexi ka zhvilluar një vizitë në Tiranë, ku takoi privatisht Edi Ramën. Foton e takimit ai e publikoi vetë, bashkë me vlerësimet për Ramën./SYRI.net