Intervista Islamofobi

Ja sesi ekstremisti katolik Tritan Shehu mbeshtet agresionin e Trumpit ne Siri

Ekstremisti katolik Tritan Shehu ne intervisten e dhene me poshte per Ora News, mbeshtet agresionin amerikan ne Siri, sulmon fene Islame, mbeshtet vjedhjen e Jeruzalemit nga Izraeli dhe vrasjen ne mase te arabeve. Tritan Shehu mbiemri i te cilit eshte arab, Shehu, sillet sikur te jete ekstremist katolik nga Amerika. Per Tritan Shehun i cili qe kur u dhunua ne Lushnje eshte kthyer ne katolik dhe ka tradhetuar gjysherit e tij Shejhlere, tani i sheh te gjithe myslimanet si armiq: