Shqiperia

Lideri i opozitës Basha darkon me kreun e AAK Ramush Haradinaj

Pavarësisht situatës politike, takimeve të shumta për zgjidhjen e ngërçit politik, kreu i PD ka gjetur kohën për të darkuar me kreun e AAK  Ramush Haradinaj.

Lulzim Basha i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Aurela Basha kanë darkuan në një prej restoranteve në kryeqytet me çiftin Haradinaj.

Më herët lideri i AAK është takuar dhe me presidentin e zgjedhur Ilir Meta.

Kjo është vizita e parë e ish- kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj në Shqipëri pas lirimit të tij në Francë.

basha