Shqiperia

Mbytet një pushuese te Shkëmbi i Kavajës

Në orët e para të mëngjesit, është mbytur pranë zonës së Shkëmbit të Kavajës, një pushues.
 
Sikurse njofton policia, viktima është 60-vjeçarja K.K., e cila kishte hyrë për t’u larë në det dhe nuk ka mundur të dalë më prej aty.
 
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes./tpz