Sport

“Muret do ngrihen sërish, ëngjëjt do të kujtohen përgjithmonë”, shikoni koreografinë e tifozëve të Partizanit

Derbi mes Partizanit dhe Tiranës, ka elektrizuar kryeqytetin gjatë kësaj jave dhe ka mbushur stadiumin e ri “Air Albania”.

Tifozeria e Partizanit, për këtë derbi ka shpalosur një banderolë, në kujtesë të personave që humbën jetën, në tërmetin e 26 nëntorit.

“Muret do të ngrihen sërish, ëngjejt do kujtohen pergjithmonë”, shkruhet në banderolën që kanë shpalosur tifozët e kuq, të cilët janë duartrokitur dhe nga ata të Tiranës.

/tpz

OPINIONE

INTERVISTA