Shqiperia

Rama për protestuesit e PD: luajnë me kapsolla kur presin vaktin e darkës

Mbrëmjen e kaluar protestuesit e Partisë Demokratike dhe forcave të tjera opozitare, lëshuan kasolla, fishekzjarre dhe flakadanë në drejtim të kryeministrisë.

Edhe pse jo drejtëpërdrejtë kryeministri i vendit reagoj në një koment në facebook për kët akt të protetuesv, duke gjetur rastin të tallet me to.

Komentuesi: Oo figure shko andej nga puna se i vun flaken ata protestusit paqesor te viteve 97..Shko u thuaj mos te bejn pis atje para zyres

Rama: Luajne me kapsolla ata kur presin vaktin e darkes

Simpatizantë të PD-së kanë hedhur fishekzjarrë dhe flakadanë në afërsi të Kryeministrisë mbrëmjen e djeshme.

Gazeta Impakt

OPINIONE