Rama prezanton Migjenin: Pasnesër nis fluturimet për Itali

Kryeministri Edi Rama ka publikuar imazhet e një tjetër avioni që do të fluturojë në logon e Air Albania. Bëhet fjalë për avionin me emrin “Migjeni”, i cili sipas fotove duket ende në hangar por Rama thotë se është gati për në Tiranë dhe se pas dy ditësh nis fluturimet drejt Italisë.

“MIRËMËNGJES ?
dhe me MIGJENIN gati për Tiranë?, që pasnesër të nisë fluturimet drejt Italisë, ju uroj një ditë të bukur?”, shkruan kryeministri Edi Rama.  /lapsi

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne