Shikoni çfarë bën Rama për të dalë në foto afër Donald Trump

Shikoni si Rama i serviloset Trumpit: Ne fillim te takimit Rama dukej sikur kishte turp te takonte Trumpin nga sulmet qe ai i ka bere disa here kundrejt tij. Por mesa duket Kryeministrin tone e zuri paniku kur u ndesh perballe presidentit Amerikan dhe zgjodhi ti serviloset atij…

Kryeministri Edi Rama po merr pjesë në Samitin e NATO-s që po mbahet në Bruksel. I pranishëm është edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Në foton e shpërndarë në media, ajo që bie në sy është orvajtja e Ramës për të dalë në foto me presidentin amerikan, Donald Trump. Kujtojmë që gjatë fushatës për zgjedhjet në SHBA, Rama e sulmoi ashpër disa herë Donald Trump. Sulmi që bëri më shumë bujë ishte ai përmes ekraitt të CNN. Por pasi Trump u zgjodh në krye të Shtëpisë së Bardhë, Edi Rama u zbuti tonet dukë thënë se deklaratat e tij kishin të bënin me kandidatin Trump, jo me presidentin amerikan.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne