Shqiperia

Shokon media serbe: Edi Rama shet drogë

Gazeta serbe “Kurir” ka publikuar ditën e sotme një artikull teksa akuzon kryeministrin Rama se shet drogë. Në akuzat e sj, gazeta i referohet deklaratave të Lulzim Bashës, i cili ka thënë se me lëkët e drogës, Rama po përpiqet të manipuloj zgjedhjet. Gazeta e ka këtë lajm në faqe të parë me shkronja kapitale dhe me fotografinë e kryeministrit Rama.

OPINIONE

INTERVISTA