Shqiperia

Tiranë, një vajzë hidhet nga kati i tetë i pallatit

Vetëm para pak minutash, një vajzë e re është hedhur nga kati i tetë i një pallati në Tiranë.

Ngjarja e rëndë ndodhi në zonën e Unazës së Re. Motivet nuk dihen ende, sikurse nuk dihet gjendja e vajzës.

Raportohet se në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe një ambulancë. Në vend janë mbledhur njerëz të shumtë dhe dëshmitarë.