Shqiperia

Zheji: Basha i qartë në deklaratat e tij, Rama e gjeti tek shoferët e Laçit batutën me “timonin

Analisti Artur Zheji, duke komentuar mbi fushatën në emisionin “Opinion”, u shpreh se Basha, në këtë fushatë ka qenë më i qartë. “Basha thotë që do taksë të sheshtë, që do luftojë konçesionet abuzive dhe të tjera. Rama nga krahu tjetër, gjeti batutën e timonit me shoferët e laçit dhe i bëri shqiptarët si pasgjerë të autobuzëve. Timoni ka dhe double Check, ka dhe frena…etj. Ndërsa, ajo e tepsisë pastaj është qesharake, pasi Rama thotë që i doli çereku tavës i keq, e mu prish e gjithë tava. Kjo nuk shkon”, tha Zheji.