Shqiperia

Aksident i rëndë në Has, humb jetën 6-vjeçarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së premtes në Has.

Dy makina janë përplasur dhe për pasojë ka humbur jetën një vajzë 6-vjeçare.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti tragjik.

Burimi: Top Channel

Etiketa

OPINIONE

INTERVISTA