Shqiperia

Gjashtë lëkundje tërmeti deri në mëngjes, ku ishte epiqendra

Të tjera lëkundje tërmeti janë regjistruar gjatë natës, deri në orët e para të mëngjesit.

IGJEUM ka regjistruar gjashtë lëkundje tërmeti që në orët e para të datës së sotme.

Tërmeti më i fortë ka qenë ai me magnitudë 3.8, me epiqendër pranë Kepit të Rodonit.

Lëkundja më e fundit është shënuar në orën 04:29, me magnitudë 2.7, ndërkohë që epiqendra është zhvendosur në Ballsh.

Shikoni më poshtë regjistrimet e bëra nga IGJEUM me magnitudën dhe epiqendrat e tërmeteve që kanë rënë së fundi:/tpz

Etiketa

OPINIONE

INTERVISTA